Blog

Najlepsze filtry z jonizatorem wody

Woda jest niezbędna do życia. Każdy z nas powinien więc postarać się o to, by jej jakość była jak najwyższa. To ważne zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla żywotności sprzętów domowych. Z pomocą przychodzą tutaj różnego typu urządzenia, między innymi filtry z jonizatorem. Dlaczego warto zakupić taki filtr? Jaki model dobrze wziąć pod uwagę? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury!

Filtr z jonizatorem

Filtr z jonizatorem to urządzenie, które w znaczny sposób podniesie jakość wody. Po zamontowaniu wspomnianego urządzenia, woda stanie się krystalicznie czysta i zyska wysokie pH ‒ wytworzy się woda alkaliczna. Czym jest woda alkaliczna i dlaczego jest tak dobra dla naszego organizmu?

Woda alkaliczna ‒ zalety

Woda alkaliczna w doskonały sposób nawadnia organizm, dostarcza cennych minerałów: magnezu, wapnia, potasu i sodu, spowalnia procesy starzenia organizmu, dotlenia komórki, chroni przed wolnymi rodnikami, usprawnia proces przemiany materii. Co więcej, ma przyjemny zapach i estetyczny kolor. Picie takiej wody ma pozytywny wpływ zarówno na nasze zdrowie, jak i na samopoczucie.

Filtr RO8 Water Technic

Godnym uwagi modelem jest filtr RO8 Water Technic. Takie urządzenie to gwarancja idealnie czystej, smacznej wody o każdej porze dnia i nocy. Filtr sprawdzi się zarówno w domu bądź w mieszkaniu, jak również w gabinecie czy biurze.

Wspomniany filtr wyposażony został we wkłady filtrujące, dwa mineralizatory (na bazie skałki dolomitowej i glinki bioceramicznej),  jonizator renomowanej marki Redox Oxy Low. Z pewnością więc będzie doskonale spełniał swoją funkcję i to przez długi, długi czas.

Wśród kolejnych zalet wymienić możemy wydajną membranę osmotyczną 100 gpd (standardowe membrany to 75 gpd) oraz nowoczesną, chromowaną wylewkę z zaworem ceramicznym. W standardzie znajduje się również wytrzymały zbiornik na czystą wodę.

Technika wody

Technika Wody oferuje duży wybór filtrów i uzdatniaczy wody. Wśród propozycji Techniki Wody znajdują się zarówno filtry jonizujące na przykład filtr RO8 Water Technic, jak i filtry węglowe czy stacje uzdatniania wody.

Oferowane urządzenia działają skutecznie, są ekonomiczne i bardzo trwałe. Co więcej, uzyskały certyfikaty żywnościowe oraz atesty konsumenckie, objęte są też najdłuższymi gwarancjami na rynku.

Podsumowanie

Filtr jonizacyjny to doskonały sposób na podniesienie jakości wody, którą przecież każdy z nas spożywa codziennie. Takie urządzenie oczyści wodę, podniesie jej pH, sprawi, że wytworzy się woda alkaliczna, która jest nie tylko smaczna, ale też zdrowa.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *